Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

 

  • Ile kosztuje wynajem busów?

Wyjazdy kalkulujemy indywidualnie dla każdego klienta. Każdy wyjazd jest inny a na cenę wpływ mają różne czynniki takie jak odległość, wielkość mikrobusu, czy przejazd busa jest po drogach płatnych, długość ewentualnego oczekiwania na miejscu itp. Dlatego też prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego na czerwonym tle na naszej stronie internetowej w celu zadawania pytań o transport. My jak najszybciej postaramy się sporządzić atrakcyjną ofertę na przewóz osób.

  • Czy busy wynajmowane są z obsługą kierowcy?

Tak. Jesteśmy firmą transportową dlatego wszystkie mikrobusy i autokary wynajmujemy tylko z obsługą naszego kierowcy. Jeśli szukają Państwo busa bez kierowcy, należy poszukać wypożyczalni samochodów.

  • Jak odbywa się płatność za wynajem busa?

Na każdy wyjazd wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Wystawiamy faktury VAT gotówkowe i z odroczonym terminem płatności (przelew).

  • Podróżuje z małym dzieckiem, czy oferują Państwo fotelik?

Tak, na życzenie klienta do vanów, busów dopinamy fotelik dla dziecka.

  • Czy mogę wynająć busa z kierowcą na wyjazd zagraniczny?

Tak, nasza firma posiada licencję Ministerstwa Transportu na wykonywanie przewozów osób międzynarodowych i krajowych. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie po Polsce i Europie.

  • Czy firma Busy Kraków obsługuje transport na weselach?

Tak, wykonujemy kompleksowe obsługi transportowe uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych.Podstawiamy vany, busy, mikrobusy i autokary pod kościół na transfer gości weselnych ze ślubu do sali weselnej oraz na rozwożenie gości w nocy.